U Shit Flm Merrjep.

Shitet nga: 044 34 35 70 09 Shk 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

875 EUR

Komuna: Ferizaj
Ford Escort 1.8 Dizel Pikap punon shum mir.Ne gjendje shum te mir teknike.Me regjistrim 9 Muj.I paqt brenda dhe jasht.Me goma te reja t dimrit.Vetura me dokumenta ne rregull.Per me shum kontakto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim