U Shit Flm Merrjep.

Shitet nga: 044 34 35 70 20 Shk 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Mercedes E 220 CDI punon shum mir.Automatik-Tiptronik.Ne gjendje shum te mir teknike.Me regjistrim 2MUJ.Posedon:Klim funksionale Komanda na vollan Tempomat Karrikat me nxemje+ LIKUR ESP Dritat Xenon 2 ULSE shtes ne bagazhz.Fellne me goma te mira 2 QELSA.Vetura me 210 mij KM te garantura.I paqt brenda dhe jasht.Vetura nuk asht hipotek dhe mund te perkthehet menjeher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim