U Shit Flm Merrjep.

Shitet nga: 044 34 35 70 13 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Ferizaj
Golf 2 Dizel 1.6 punon shum mir.Ne gjendje te mir teknike.Vetura ka regjistrim deri 04.02.2015.Vetura nuk asht hipotek dhe mund te perkthehet meniher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim