U Shit Flm Merrjep.

Shitet nga: 044 34 35 70 22 Shk 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

730 EUR

Komuna: Ferizaj
Passat 1.6 Benzin-Plin punon shum mir.Ne gjendje te mir teknike.Vetura me regjistrim 5MUJ.Nuk esht hipotek dhe mund te perkthehet meniher.Per me shum kontakto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim