U shit flm merjep

Shitet nga: Alban 26 Shk 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes golf 3 1.8 benzin posedon klim centrall xhamat me rrym gomat e dimrit te 4 ni vit. Rks i rujshum si mrena asht dhe jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim