U shit flm merrjep

Shitet nga: ENDRIT 27 Maj 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Ferizaj
-SHES MERCEDES 250 2.5 DIZEL VITI I PRODHIMIT -90,

-REGJISTRIM DERI NE PRILL 2016.

-POSEDON:TIMON HIDRAULIK,RADIO ME CD,SHIBER,ABS,LLAJSNE TE GJANA,ETJ,

-MERCEDESI ESHTE FABRIKISHT DIZEL,

-ESHTE I RUAJTUR SI BRENDA ASHTU DHE JASHT

-ESHTE SHUME NE GJENDJE TE RREGULLT,

-Për Dokumenta ju Garantoj,

-Mund ta bani barjten meniher ne emer tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim