U shit

Shitet nga: Mercedese 07 Shk 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   5 900 EUR

Komuna: Ferizaj
Mercedese C220 viti 2000 ,te kaluara 175000km,senzor ,Automatik, rregullim timoni ,karrikat po ashtu rregullim me komande ,karrika me Nxemse, xhama me nxemje pasqyre automatike dhe po ashtu me nxemje,klime aerbeg perpara dhe anash ,hapje automatike e xhamave ,mbyllje automatike, komaneden "Summer" dhe "Winter" dhe shum e shum gjera ekstra.

Çdo bleres serioz munde te na kontaktoj dhe te merremi vesh!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim