U shittttt

Shitet nga: labi 06 Mar 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Mercedes C 180 I sa po doganuar dhe regjistruar 11 muaj RKS .
Posedon . 6 shpejtesi. Klimatronik. Abs . Air bag . Timon servo. 4 guma te reja etj etj

044543395
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim