URGJENT-TOURAN-1.9 tdi-77 kw-automatik DSG-fun20..

Shitet nga: Muhamet 20 Maj 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 799 EUR

Komuna: Ferizaj
Touran 1.9 tdi- 77 KW -Automatik DSG KLIMATRONIK- ABS- ESP. WEBASTO.- CENTRALL - 2 QELSA KARRIKAT ME NXEMJE -, DRITARET DHE PASQYRET ELEKTRONIKE -, BORD KOMPJUTER, - CD ORIGINAL PER TOURAN, - TEMPOMAT- 5 ULSE , ETJ ETJ ,-. VETURA esht ne emer temin dhe vlen te ceket se nuk esht H I P O T E K -ka regjistrim deri ne fund te dhjetorit ,.- esht i servisuar komplet ,.esht ne gjendje shum te mir teknike ,.viti i prodhimit esht ne fund te 2005 ,. hargjime shum te vogla ,., ,. -NDRRIM NUK BOJM HIQ ,. , - 044 279 627. QMIMI ESHT I PA DISKUTUESHUM 5800 ERO ,., FIKS ,. FIKSS ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim