USHITTTTTTTTTTTTTTTTT

Shitet nga: AUTO SALLONI ADRI 05 Shk 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Ferizaj
shes audi A3 ne fund 99 gjendje shum te mir teknike 1vjet rks vetura ika te gjitha serviset e kryme posedon klim atronik 4 gjamat me rrym fellne me goma te mira dhe shum sende te tjera per ma shum info 044838742
VETUREN MUND TA MERRNI DHE TA KONTROLLONI KU TE DONI


VETURA ESHT ME KILOMETRA TE GARANTURA 230 000 TE KALURA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim