USHITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Shitet nga: 000000 08 Qer 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Ferizaj
SHES ,, golf 4 TDI ,,pa te ,,kuqe,,, ne gjendje te rregullt teknike si dhe optike
vetua eshte me te gjitha serviset e kryera pa asnje defekt dhe shum ekonomik
viti i prodhimit ,,2002
RKS TERI ME 20,,11,,2015
FELLNE 17 me guma te reja
klima funksionale +KASTOFONIN,, CD
air bag ,,, bort kompjuter
esp,,, ,+ 5 SHPEJTSI,,,,+ LIBER,,, TE,, SERVISIT
kater gjamat me rrym
pasqyre elektronike
centrall mbyllje qendrore
nga largsia etj ,,,,,,,, me ni fjal ,,,,, vetura ,,,,, esht tiP TOP,,,,,,,,,,
vetura eshte ne emer timin personal vlen te ceket se nuk eshte hipotek apo garancion bankar mund te perkthehet brenda ores te noteri PER MASHUM ,,, OSE 045975550,,, QMIMI DISKUTOHET VETUREN MUNI ME QU ME KONTROLLU KU TE DONI ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim