USHITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Shitet nga: golfi 18 Pri 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Ferizaj
SHES ,, golf 4 TDI I THJESHT,,, ne gjendje te rregullt teknike si dhe optike
vetua eshte me te gjitha serviset e kryera pa asnje defekt dhe shum ekonomik
viti i prodhimit ne fund te vitit 2001
RKS 11 MUJ
me guma te reja
klima funksionale
air bagK
esp,,,
kater gjamat me rrym
pasqyre elektronike
centrall mbyllje qendrore
nga largsia etj ,,,,,,,, me ni fjal ,,,,, vetura ,,,,, esht tiP TOP,,,,,,,,,,
vetura eshte ne emer timin personal vlen te ceket se nuk eshte hipotek apo garancion bankar mund te perkthehet brenda ores te noteri PER MASHUM ,, OSE 045975550,,, QMIMI DISKUTOHET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim