VW GOLF 6 2.0 TDI 2010 Flm u shit

Shitet nga: Golf 18 Pri 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Golf 6 2.0 TDI 2010 klimatronik tempomat 4 dritaret me hapje elektronike i importuar nga Gjermania dhe ne gjendje shume te mire teknike dhe optike . I pa doganuar 044 180 718
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim