VW Golf 1.6 dizel -88

Shitet nga: behar 31 Mar 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Shite ose nderrohet golfi . Gollfi esht ne xhendje pune esht 1.6 dizell kurse rexhistrim ka dhe ni vit deri me 25:02:2016.pres bleres serijoz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim