VW Golf 2 -91

Shitet nga: uran 04 Pri 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes gol 2, 1.6 benzin viti i prodhimi 1991 marka e fundit e golf 2, ne gjendje ekstrem perfekte, kerrr familjar per here te pare e kam regjistruar ne Ks para 9 viteve, e vozitur vettem nga nje dore. Kerr familjar shume i ruajtur. Fellne dhe guma te mire, vaji dhe filterat ju kan nderruar para 2 jave, kejt ngjendje pefekte eshte.

Kontakti: 045 520 032 + viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim