VW Golf 2 1.6 benzin -89

Shitet nga: azem azizi 16 Shk 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Ferizaj
shes golfin shum te mir mrena ashtu dhe jasht golfi ka rexhistrim deri ne muji 5 shes urxhent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim