VW Golf 3 1.8 benzin plin -93

Shitet nga: Berat 21 Shk 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Vw golf 3 1.8 4x4 syncro regjistrim deri me 30.04.2015
Dritaret e para dhe pasqyret elektronike

Info: 044-859-953
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim