VW Golf 5 1.9 TDI 2007

Shitet nga: Nazimi 12 Shk 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes Golfin 5 1.9TDI 2007 me 6 shpejsi
Golfi eshte ne gjenje temir teknike esht i rujshem si brenda ashtu edhe jashte posedon
klimen tronik
gjamat me rrym
cd dhe DVD
4 goma veres dhe dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim