VW Jetta -86- Cmimi i volitshem

Shitet nga: fisnik 08 Maj 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet vetura VW Jetta, viti i prodhimit 1986, Benzin-Plin, vetura eshte e c'lajmruar dhe nuk ka denim dhe nuk eshte hipoteke.

Tri goma i ka te reja.

Cmimi 370 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim