VW Passat 1.9 TDI tkuqe 2002

Shitet nga: A.Lika 23 Mar 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Halo,
Shes VW Passat 1.9 t (di) tkuqe 2002, 6 shpejtsi , km 230mi , 1 vjet regjistrim , servisat jakom kry kejy qe 4 muj komlet ne gjendje shum te mir karrikat likur me nxemej shum i bukur si jasht ashtu dhe mbrenda
Nese keni interese lajmroni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim