VW Passat TDI -02

Shitet nga: Passat 29 Mar 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Passatin 1.9 tdi me dy te kuqe 5 shpejtsi 2002 ne fund te 2002
Vetura posedon :

Klim automatike
ESP
ABS
GJAMAT ME RRYM PERPARA
Gjamat mbrapa fabrikisht te zi
ULSE ME NXEMJE
ULSET MBRAPA NORMALE DHE PER FEMIJE
RADIEN me bluetoth me usb cd dhe Telefon
e shume sene tjeraa...

VETURA ESHTE VOZIT NGA PRONARI PAR SHQIPTAR REGJISTRIMI I DYTE NE KOSOVE ESHTE SHUME E PASTER MBRENDA DHE JASHT , NUK BEJME NDRRIME EDHE 10 MUJ REGJISTRIM VIBER +49157586133649 & +34475813498
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim