VW Passat TDI -02

Shitet nga: Passat 23 Mar 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Ferizaj
VETURA POSEDON:

KLIM AUTOMATIKE
ABS
ESP
AIRBAG
BORD KOMPJUTER
NGJYR E ZEZE METALIKE
GJAMAT ME RRYM
GJAMAT MBRAPA TE ZI FABRIKISHT
Ulse perpara me nxemje
Ulse mbrapa normale dhe per femije dmth nuk nevojiten karrika extra per femije
Posedon goma te dimrit me bandash te thjesht dhe gomat e veres siq shihen me fellga alumini te bukura

Vetura ka regjistrimin e dyte ne kosove eshte vozit per her te pare nga ne ka edhe 10 muaj regjistrim , vetura eshte shume e ruajtur mbrenda eshte jashte nuk eshte vozit shumm . Mundeni me kontaktu edhe permes VIBER DHE WHATSAPP + 49 157 861 336 49 DHE +37745813498 NDRRIME NUK BEJME .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim