VW Passat TDI -04

Shitet nga: Passat 16 Shk 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Passat 1.9 TDI (DI) te kuqe board kompjuter komanda ne timon airbag abs pasqyret me ngrohje dhe me nximje karrigat me nxemje brisaqt me senzora te shiut allofellga komanda ne timon esp tempo mat gjamat elektronik alarm 6 shpejtsi full extra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim