VW Passat dizel -89

Shitet nga: Avdyl 15 Pri 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Pasati eshte ne gjendje te rregullt 1.9 turbo diesel 5 shpejtesi motorrin eka te sharanit 10 vjet ma te ri se kariseria i ka dypare goma te veres edhe te dimrit.Dhe bejme ndme Mrcedes 190 ose 250 rrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim