VW Polo 1.0 Benzin -98

Shitet nga: Luan 22 Mar 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Ferizaj
Vetura eshte shum e ruajtur dhe ne gjendje te rregullt.Arsyja qe un po deshiroj me shit eshte se eshte vjetru pak edhe eshte shum kerr i vogel per ni familje 6 antarshe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim