VW Polo benzin -83

Shitet nga: ismajl 30 Mar 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shitet polo1.1 benzin vetura eshte ne gjendje te mir si jasht ashtu dhe mrena
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim