VW Touareg 2.5 dizel -03

Shitet nga: Qamil 19 Shk 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Ferizaj
shes touaregin ne gjendje shum te mir vetura ka ABS 4X4 KLIM NAVIGATION TE gjitha senet ika perveq sensor te kamerave dhe tempomatin se ka per ndryshe tjera sene te gjitha ika vetura gjendet ne gjermani por per 2 Jav dot vi per ne kosov-ferizaj vetura asht prej vitit 2003 Dizell 2.5 dhe te kalume ika 185km tkalume ika per me shum info: kontakto ne nr e tel:edhe Viber +38649179684 dhe 044721259.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim