VW Touran -06

Shitet nga: Hetem Shabani 14 Pri 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Përshëndetje

Ndërroj Touran me 2 Golfa, me Golf 5 + dhe me Golf 4 të dytë duhet të jen Automatik, 1,9 Diesel, dhe të ruajtur, si dhe në gjendje të rregullte, për ndërrim bëjme marreveshje dhe shtoj para.
Touran vetëm kam dëshir ta ndërroj për arsyje familjare, asgjë tjeter.
Touran vetëm sa e kam blere, ja kam bëre Servisin te Auto Service "Iliri", në Ferizaj, i ka të ndërruara të gjitha Gomat dmth rreth 300 Euro vetëm gomat ja kom pagu, plus e kam ba regllazh e tëra është në gjendje të rregulltë, ja kom pastruar Motorrin special me vaj të Gjermanis, motorri i ka të garanatuar edhe 300 - 500 mij km të garanatuara. Punon si sahat, Harxhime shumë të vogla, psh në lokal 7,6, në rruge të gjata, 5,95 100/km.
Rebrasnin, menjaqin, pompën të gjitha sendet jane tip top, në gjendje të rregulltë, plus e kam polirat për qejf timin.
Touran nuk ështe i bëmë ndeshje asnjë here.
Fotot jane bërë me High Definition Kamerë
TOURAN ËSHTË I REXHISTRUAR 1 VJET NK KA KURRFAR PROBLEMI FARE
Qmimi i Ketij është 7,700 Euro, me ndërrime bëjmë marreveshje.
Ju Pres të nderuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim