VW Touran 2.0 TDI 136kw -04

Shitet nga: Kushtrimi 13 Pri 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Automjeti eshte ne gjendje shume te rregullt teknike
Ka liber servisi, ka te nderruar rrypin dhembezore (set) ne muajin dhjetor 2014
Nderruesi i shpejtesive eshte mekanik, me 6 shpejtesi.
Uleset perpara i ka me nxemese
Xhamat para dhe mrapa jane me hapje/mbyllje elektronike
Xhamat mbrapa te kolor
Ka fellne alumini 16, gomat i reja Michelin
Hargjimet mesatare 6litra/100km, te dokumentuar edhe me libreze.
Nuk ka dogane te paguar. Vjen prej Suedise.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim