VW Touran dizel -07

Shitet nga: Fitim 14 Mar 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Touaregi ka servisa te rregullt dhe eshte ne gjendje shume te mire teknike!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim