Golf 4 1.9 tdi i tkuqe AUTOMATIK

Shitet nga: Kadri Dje 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Golf 4 1.9 tdi i tkuqe
Automatik
serviset e krym komplet
Kaishin e ndrrum komplet set
Liber te servisit dhe te doganes
Fellne me goma te reja
rks deri muajin e 10
radio me kamer mbrapa dhe me Toch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim