Volvo 240 -90

Shitet nga: Ekrem 22 Mar 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Volvo 240 benzin 2.3 benzin-plin, plini prodhim italian ka gomat e dimrit dhe tveres eshte ne gjendje te rregullt 1 vjet regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim