Volvo S60 2.4 benzin -01

Shitet nga: astrit 16 Shk 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Volvo 2.4 benzin,manual eshte veture qe nuk ka nevoje per invesime si dhe ka regjistrim te plote 11 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim