Volvo S60D5 -02

Shitet nga: Goma 03 Mar 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: S60
Volvo S60 2.4d5
rigjistrim deri ne 20 maj 2017
ne gjendje te rregullt
Bej ndrrim me bmw seria 5 dhe 7, audi a8
per me shum info
044542255 viber
049844214
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim