Vw Golf 1,9tdi 1998 klim abs hapje me komand rks..

Shitet nga: golf 15 Pri 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Vetura eshte ne gjendje shum mir si brenda ashtu dhe jasht klmi ac abs mbyllje qendrore hapje dritarv me komand rks 12 .27 .2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim