Vw Golf 2 -92

Shitet nga: semi 19 Shk 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes golg 1.9dizel i rujtun si mbrenda dhe jasht pa
Rigjistrim ka denim boj ndrrim me naj gof 2 dizel nese
me kovenon pres blers serioz qmimi pak i diskuyushum .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim