Vw Golf 2 Benzin-Plin RKS 5MUJ-87

Shitet nga: 045 519 744 23 Shk 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

720 EUR

Komuna: Ferizaj
Golf 2 Benzin-Plin punon shum mir si ne plin edhe ne benzin.Ne gjendje te mir teknike.Me regjistrim 5 Muj.Vetura nuk asht hipotek dhe mund te perkthehet menjeher.Per me shum kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim