Vw Golf 6 2.0 tdi -11

Shitet nga: Arben 30 Pri 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes golf 6 2.0 tdi 2011 i ardhur nga zvicra posedon liber servisi me gjitha serviset e kryera ka 8muaj regjistrim fellne dhe goma te reja vetur e gatshme per vozitje e kompletuar familjare ... Ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim