Vw Jetta -89

Shitet nga: Asllan Avdullahu 01 Mar 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Ferizaj
Kjo veture (jetta) ka regjistrim deri me 13.08.2015.Nuk ka defekte dhe eshte ne gjendje te rregullt per vozitje .Eshte ngjyre hiri dhe ka 4 dyer.Nese jeni te interesuar na kontaktoni ne numrin e lartpermendur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim