Vw Passat 2.0 TDI -09

Shitet nga: Passat -2009 05 Shk 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 900 EUR

Komuna: Ferizaj
Marka : VW

Tipi : Passat 3C

Viti Prodhimit : 11-2009

8 x Airbeg

4 x Gjamat Elektronik

Tempomat, ABS, SRS, ESP,

Bord Kompjuter

Radio : Navigacion te Madh

Lloji i Motorrit : Diesel

Vellimi : 2.0 TDI me ( I ) te kuqe

Ps : 170

Numri i Dyrve : 5

KM : 198'570

Klim : Klimatronik

Karrikat : me Nxemje Antillop-Lekure

Ndruesi : Manual 6 Shpejtsi

I rexhistruar RKS deri : 21.05.2015

Fellnet : 17 - shum te Bukura

Gomate e Reja te Dimrit

Ne gjendje shum te mir Teknike

Rrypin dhomzor te ndrrum ne Porsche Prishtina

si dhe te Komplet Servisin me Filtera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim