Wv Passat 3c TDI 2.0 -06

Shitet nga: Blerand 06 Pri 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 450 EUR

Komuna: Ferizaj
Kerri eshte ne gjendjd shum te mir nuk ka vrejte per me shum me navi te madh eshte i ardh prej zvicer i doganur qe 2 muj bejm ndrim me golf 6 dhe me mercedes informata kontaktoni ne tel 044410636
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim