Zastava

Shitet nga: rifat 22 Sht 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Zastava
Modeli: Poly
Shes veturen ne gjendje te rregullt si dhe bej ndrrim vetura eshte e qlajmrume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim