bmw Baj ndrrim me Pikap

Shitet nga: altini 06 Pri 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet BMW 520i benxin pa plin kurr....

bmw ka rexhistrim edhe 10 muaj dhe eshte shum shum ne gjendje te mire

bmw ka /ABS/ ALARM / CENTRALL / HIDROLIK TIMONIN /

Vetura nuk eshte ne hipotek [bank] dhe mund te perkthehet menjeher

baj edhe ndrrim me pikap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim