flm u shit nga Auto Salloni ALDIONI

Shitet nga: Auto salloni aldioni 17 Pri 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes bmw 520 benzin viti fund 96
Vetura asht ne gjendje te mir teknike
Dhe optike asht e rujtne si mrenda
Ashtu dhe jasht
Posedon klima tronik karrikat me nxemje komanda ne vollan kasetofonin me cd
Esp abes centrall dritat xenon me rrath farat etj etj
Nr kontakt 045 309 784
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim