g

Shitet nga: 00000 13 Mar 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   5 200 EUR

Komuna: Ferizaj
SHES ,, golf 4 tdi i me njo te kuqe ne gjendje te rregullt teknike si dhe optike
vetua eshte me te gjitha serviset e kryera pa asnje defekt dhe shum ekonomik
viti i prodhimit ne fund te vitit 2003
RKS 11 MUJ
FELLNE 17 SHUM TE BUKRA
klima funksionale
air bag
5 shpejtsi
esp
kater gjamat me rrym
pasqyre elektronike
centrall mbyllje qendrore
nga largsia etj ,,,,,,,, me ni fjal ,,,,, vetura ,,,,, esht tip top,,,,, ,,,,,,,,,
vetura eshte ne emer timin personal vlen te ceket se nuk eshte hipotek apo garancion bankar mund te perkthehet brenda ores te noteri PER MASHUM I
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim