opel kadet-85

Shitet nga: neha 19 Shk 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Ferizaj
shitet opel kadetngjyr ekuqe ne gjendje te mir teknike regjistrim 7 muaj dukumentat ne gjendje te rrekullt benzin 1.3 hargjimet shum te vogla shum ekunomik si mrena njashtu dhe jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim