opel zafira 2.0 dti 16v -01

Shitet nga: GZIM 27 Shk 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Ferizaj
vetura esht ne gjendje shum t mir teknike dhe optike hargjime t vogla shum e ruajten per me shum info kontakto nr 045 23 8621 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim