shes

Shitet nga: 00000 09 Pri 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Ferizaj

- ABS *
- ESP *
- Servo *
- Airbag *
- Liber te Servisit *
- Pasqyret me kontroll elektronik dhe me ngrohje *
- Senzor per mbylljen e dyerve menjehere pas nisjes se vetures *
- Senzor te retrovizoreve *
- Uleset me nxemje *
- Goma M+S *
- 4 xhama elektronik *
- Dyert Central me teledirigjues (me 2 qelsa)*
- Mbyllje nga brenda *
- Gome rezerve me te gjitha paisjet *
Për informata më të hollësishme në nr:044631031 dhe Viber+37744631031.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim