u shit flm merr jep.

Shitet nga: Audi 05 Mar 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR   10 000 EUR

Komuna: Ferizaj
.Audi A6 3.0 TDI-171kw Model:S line x3 i regjistruar RKS FULL EXTRA:
.Automatik tiptronik shpejtsi ne vollan
.Ulset likur,,ulset me masazh
.Navigacion te madh DWD mp3 plus magazin me 6 cd .
Klimatronik 42zonale klim para dhe mbrapa .
Bordkompjuter te madh kollor
Gjamat electronic
.Pashqyre elektronike dhe me nxemje dhe palohen,
Liber Servisi Kilometra te Garantuara
.Komanda ne vollan
.Tempomat .
Xenon bi xenon fabrikisht me sistem robot
.Senzor ne pashqyre
.Airbag x12
.Senzor shiu .
Model S line .
.Senzora parkimi para dhe mbrpara ,
Vol .Sistem te muzikes extra qmimi fixxx 10.000 FULL EXTRA .TEL. 044999502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim