u shit 4700 ,flm merrjep

Shitet nga: flamur 24 Pri 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Golf 4 , 1,9 tdi (di) ,EDITION ,ngjyra e hirte metalike,regjistrimi i pare ne kosove 23 maj 2014, viti i prodhimit 2002 , regjistrim rks 05 deri me 23 maj 2015 , ABS , Airbag , ESP, climatronic (air condition) , 5 dyer , dy karriget e para me nxemje , me 6 shpejtesi , 92kw (131ps) ,kilometra te kaluara 189000, dritaret elektronike , mbyllje qendrore , dy qelsa me komande dhe dy qelsa te thjesht , servisin e kryer para nje muaji , ne gjendje komplet te rregullt ,4 goma te reja dimri ne vlere 200 euro dhe gomat e veres ,gjendem ne ferizaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim